SadrokartOnárske Práce

Košice a okolie

Sadrokartónové priečky Košice

 

montaz-sadrokartonu-kosiceSadrokartónové priečky sa v Košiciach tak ako aj inde na Slovensku boria s mnohými mýtmi a poverami. Je to prevažne výsledok nekvalitnej montáže takýchto priečok v minulosti. Dnes sú sadrokartónové priečky veľmi rozšírené a obľúbené pre ich rýchlu, jednoduchú a suchú výstavbu, bez mokrého procesu.

Sadrokartón má širokú škálu využitia, či už ide o priečky, obklady stien, stropy a pre ich, protipožiarne a akustické vlastnosti sú hlavným stavebným materiálom v interiérových priestoroch. Či už potrebujete rozdeliť izbu, alebo ste búrali nenosnú priečku a chcete novú dispozíciu izby, využite sadrokartón. Stavba priečky je veľmi rýchla a doslova vám porastie pred očami. Veľkými výhodami sú nízka hmotnosť steny a tiež to, že pri rozvodoch inžinierskych sietí nebudete oslabovať nosnú konštrukciu budovy. Sadrokartón je tiež plne recyklovateľný materiál a je šetrný k životnému prostrediu.

Ak si potrpíte na netradičný interiér z flexibility sadrokartónu budete mať radosť. Nie je zložité vytvarovať rôzne krivky a oblúky a naopak, ak potrebujete rovnú plochu, sadrokartónové dosky vynikajú dokonalou rovinou a hladkosťou.

Úspora nákladov pri takomto riešení je vždy nižšia, ak ju porovnáme s inými stavebnými materiálmi, sadrokartónové priečky sú takmer vždy podstatne lacnejšie.

Ak sa práve rozhodujete o stavbe domu, alebo chcete rekonštruovať byt so sadrokartónom určite počítajte. Pokiaľ potrebujete poradiť, pomôcť, alebo len konzultovať svoje riešenie, ozvite sa nám, radi pomôžeme.

 

VYTVORTE SI AJ VY KRÁSNY DOMOV

 

miestnost-sadrokarton-kachlicky